Kim jesteśmy

EDU EXPO to firma doradztwa edukacyjnego, która specjalizuje się w najwyższej jakości edukacji szkolnej za granicą – w szczególności w liceach z internatem. Reprezentujemy szerokie grono szkół prywatnych (i publicznych) z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Europy. Zapewniamy polskim rodzinom kompleksową obsługę w nauce ich dzieci – począwszy od procesu rekrutacji, negocjacji rabatów w opłatach szkolnych, pełne wsparcie w uzyskaniu wizy edukacyjnej, aż po bieżące wsparcie w komunikacji ze szkołą w tracie całego roku szkolnego.

Dzięki najwyższej jakości edukacji w naszych szkołach partnerskich znacząco zwiększamy szanse polskich uczniów na studia wyższe na najlepszych zagranicznych uniwersytetach.

Dodatkowo świadczymy również usługi w obszarze doradztwa zawodowego za granicą – wyłącznie na wyspecjalizowanym rynku ITC.

Spełniamy marzenia

Realizujemy życiowe szanse

Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo

Nasza historia

Od 2010 r. specjalizujemy się w najwyższych standardach edukacji. To już prawie 10 lat!

W latach 2010-2018 ponownie wypromowaliśmy w Polsce Metodę Bajkowskiej – najlepszą na świecie metodę edukacji muzycznej dla początkujących (szkoły muzyczne, przedszkola, szkoły podstawowe). W 2018 r. dzięki wsparciu środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wznowiliśmy jej główne „narzędzie" – legendarny bestseller, największą polską książkę dla dzieci największy pt. „Bajkę o Piosence i Nutkach" (ponad 600.000 sprzedanych egzemplarzy), która od 1992 do 2000 r. była podręcznikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej, a pomimo wielu lat nieobecności na rynku stanowiła niezastąpiony podręcznik w edukacji artystycznej. Więcej o książce i metodzie na stronie www.EdukacjaMuzyczna.pl.

W 2020 r. planowana jest premiera Metody Bajkowskiej za granicą. Będzie to pierwsza forma „eksportu" tego osiągnięcia polskiej humanistyki (po blisko 3 dekadach sukcesów na polskim rynku).